KONST / Oljemålningar / Tempera 16914477

nr 1691 4477

Christer von Rosen

(1928-2015), Sverige

Tempera, Signerad, daterad 69 "Porträtt", yttermått inklusive ram: 21x18

Christer von Rosen, svensk målare, tecknare och grafiker född 1928, död 2015.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:35:31

Christer von Rosen

Läs mer om Christer von Rosen